Pro koho je minigolf


Minigolf je skvělý sport, který baví i dětiMinigolf je perfektní aktivita pro každého milovníka pohybu, ale i pro gaučové typy. Hrát ho může opravdu každý. Hlavní výhodou je, že vás bude bavit, i když vám ze začátku nepůjde. Popravdě, o to větší zábava to je, stále se zlepšovat a neustále na sobě pozorovat určitý progres.

Minigolf je i pro naše nejmenší, na většině hřišť jsou na děti připraveni a mají pro ně speciální dětské vybavení, tedy lehčí gumové hole, se kterými nic nerozbijí a nikomu neublíží, ani sobě. Děti minigolf baví a je tak tedy výbornou rodinnou zábavou pro víkendové odpoledne.

Minigolf je fantastická hra pro partu přátelU všech minigolfových hřišť se nachází alespoň bufet, kde je možnost se občerstvit. U některých se nachází i hospůdka, která svádí k pivní pohodě s přáteli a trochu toho soupeření na hřišti. Vždy je šance se zlepšovat, stejně tak zkazit trať jako nikdy předtím, proto jsou souboje v minigolfu vždycky tak napínavé a nikdy není jasný vítěz do posledních jamek.

Z mého pohledu je minigolf skvělým místem na rande. Výhodou tohoto sport je, že ani jeden z vás nemusí být minigolfový profesionál a přesto si skvěle zasportujete. Žádná nuda, řeč nestojí a pořádně se zasmějete. Staré pořekadlo říká, že člověka nejlépe poznáš při sportu. U minigolfu to platí dvojnásob. Překvap přítelkyni a vezmi ji na minigolf!